Спорт

Ніжинка потрапила до Національної збірної з дзюдо

Ніжинку НаталіюЧистякову нещодавно було включено до збірної Національної команди з дзюдо.

Це досягнення далося дуже нелегко Наталії та її тренеру СергіюПолтавцеву.

Розпочала Наталія 2017 рік перемогою у відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо.

Цей турнір став підготовкою до Чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, який також став «золотим». У липні Наталія у складі Юнацької збірної України здобула «срібло » на XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що проходив в Угорщині.

На Чемпіонаті Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, що проходив у Республіці Литва, Наталія посіла сьоме місце. Свою незаперечну перевагу серед дзюдоїсток України вона закріпила на осінньому Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років, посівши перше місце.

Крім змагань з дзюдо, Наталія успішно виступала на змаганнях із боротьби самбо. У її послужному списку перемоги на молодіжному чемпіонаті України,що проходив у м. Одеса, у кубку України серед юнаків та дівчат до 18 років, м. Білгород-Дністровський, і срібна медальумолодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо, що проходив у Сербії.

19905460_287793131690348_480743024655900194_n 20525477_471927469837764_689525408171247439_n

Джерело: Nizhynnews

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.