Спорт
Ніжинка Жаклін Сатарі стала чемпіонкою міжнародних змагань із дзюдо
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/29102019_sport7-e1572422351338.jpg)
26-27 жовтня в місті Львів відбувся відкритий Кубок Львова із дзюдо — наймасштабніші змагання з цього спорту в Україні. Свою силу в поєдинках продемонстрували понад 800 спортсменів, повідомляє mynizhyn.com.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинські дзюдоїсти повернулись із чемпіонату з перемогою
У дуелях на татамі зібралися юнаки та дівчата різних вікових груп «LVIV JUDO OPEN CUP». Кубок Львова цього року зібрав учасників із України, Білорусі, Румунії, Польщі, Литви.
Ніжинка Жаклін Сатарі виборола 1 місце.
Тренер переможиці — Сергій Антонян, СК «Спарта» і КДЮСШ.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv