Пам’яті героїв Чорнобиля: чернігівці завоювали перші місця на міжнародному легкоатлетичному пробігу

У Славутичі відбувся XХVIII міжнародний легкоатлетичний пробіг пам’яті героїв Чорнобиля.

Цього року на старт вийшла чимала кількість учасників – 218 осіб з України, Білорусі, Франції, Польщі, Сирії, Ірландії та Бразилії.

Географію України представили такі міста: Київ, Ізмаїл, Біла Церква, Чернігів, Бахмач, Ніжин, Тростянець, Миргород, Тетіїв, Прилуки, Пирятин, Миколаїв, Южноукраїнськ. І, звісно ж, наш Славутич, за який виступили 70 любителів бігу.

У командній першості 1-ше місце посіла збірна Чорнобильської АЕС, 2-ге місце виборола Южноукраїнська АЕС, а 3-тє місце – СП «Новарка».

На дистанції 5 кілометрів перемогли: Владислав Голуб із Чернігова (16 хв. 15 сек.) та Дворніченко Яна, також із Чернігова (20 хв. 22 сек.).

На десятикілометровій дистанції ми вітали переможців: Ніко Девіча з Києва (34 хв. 03 сек.) та Анну Іващук, також із Києва (42 хв. 40 сек.).

У напівмарафоні – 21 кілометр 97 метрів – переможцями стали: Сергій Біленький з Тетієва (1 год. 15 хв. 33 c.) та Шаповалова Марина з Києва (1 год. 28 хв. 46 c.).

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.