Cклад збірної від України на Олімпіаду-2016 в Ріо затверджено

????????????????????????????????????

Під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету було затверджено склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

До складу української збірної увійшли 205 спортсменів.

Президент НОК Сергій Бубка оголосив, що на сьогодні склад команди налічує 205 спортсменів у 27 видах спорту. Водночас у листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное знаходяться ще 5 українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх – відповідна інформація з’явиться протягом найближчих днів.

Президент НОК також поінформував, що з метою забезпечення належної участі нашої Олімпійської команди в Іграх Національний олімпійський комітет в цьому олімпійському циклі надав фінансову та матеріальну підтримку федераціям з олімпійських видів спорту на підготовку спортсменів у розмірі 58 мільйонів гривень.

НОК забезпечив придбання інвентарю та обладнання на загальну суму майже 17,5 мільйона гривень.

Примітно, що 23 липня о 18.00 на Софійській площі Києва відбудуться урочисті проводи Олімпійської команди, отже, всі небайдужі зможуть побажати успіхів нашим олімпійцям!

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register