Серед найкращих гравців сезону 16/17 троє гравців чернігівської «Десни»

«Спорт-Експрес в Україні» вибрав найкращих гравців першої частини сезону 2016/2017 чемпіонату України.

На думку експертів авторитетного видання, до символічної збірної потрапили Денис Фаворов, Лука Коберідзе та Олександр Філіппов.

Здається, в цьому переліку немає щонайменше кількох гравців. Хіба Вадим Мельник не був кращим за Віталія Лисицького на позиції центрального захисника? А Андрій Мостовий в центрі поля? Одним словом, погоджуватися чи ні з вибором спеціалістів, особиста справа кожного, та ми точно знаємо, що гравці «Десни» одні з кращих у першій лізі!

Символічна збірна за версією Спорт-Експрес:

ВОРОТАР

Рустам Худжамов («Іллічівець»). Резерв: Артур Денчук («Авангард»).

ПРАВИЙ ЗАХИСНИК

1

Денис Фаворов («Десна»). 25-річний універсал за короткий час став одним із лідерів «Десни», і, думається, для рідного брата півзахисника «Зірки» Артема Фаворова це ще не межа.

Крім виконання прямих обов’язків, Денис часто і успішно долучався до атак своєї команди. Чернігівська команда в поточному сезоні всупереч обставинам знаходиться в лідируючій групі, і, цілком можливо, вже навесні претендуватиме на підвищення в класі.

У Фаворова в цьому аспекті мотивація повинна бути подвійною: зустрітися на полі з братом, хоч і як суперники. Резерв: Іраклій Циколія ( «Нафтовик»)

ЦЕНТРАЛЬНІ ЗАХИСНИКИ

Віталій Лисицький («Колос») і Сергій Борзенко («Верес»). Резерв: Сергій Лобойко («Геліос») і Сергій Даценко («Оболонь-Бровар»).

ЛІВИЙ ЗАХИСНИК

Богдан Кушніренко (ФК «Полтава»). Резерв: Артур Западня («Верес»).

ЦЕНТРАЛЬНІ ПІВЗАХИСНИКИ

Дмитро Мішнєв («Іллічівець») та Євген Немтінов («Буковина»). Резерв: Павло Гордійчук («Оболонь-Бровар») і Лука Коберідзе («Десна»).

Грузинський легіонер сіверян був одним із лідерів команди. Володіючи добре поставленим ударом, Лука намагався використовувати цей свій козир: вдавалося не часто, але доречно.

абуть, саме такого гравця не вистачало Олександру Рябоконю в минулому сезоні.

ПРАВИЙ ПІВЗАХИСНИК

Денис Кожанов («Іллічівець»). Резерв: Євген Пасіч («Нафтовик»).

ЛІВИЙ ПІВЗАХИСНИК

Ілля Коваленко («Оболонь-Бровар»). Резерв: Геннадій Пасіч («Нафтовик»).

НАПАДНИКИ

Руслан Кисіль («Іллічівець») та Руслан Степанюк («Верес»). Резерв: Ігор Кирієнко («Гірник-Спорт») і Олександр Філіппов («Десна»).

Фактурний нападаючий, колись був вельми перспективним у столичному «Арсеналі», схоже, знайшов свою команду. 10 м’ячів у 18 матчах – серйозний показник для українського форварда.

Знаючи не з чуток потенціал Олександра, хочеться вірити, що наступний щабель прогресу талановитий форвард подолає найближчим часом.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register