Спорт

Сіверянин здобув для України ще одну бронзову медаль на Паралімпіаді-2018

На Паралімпійських іграх 2018 року у гонці з біатлону на 7,5 кілометра стоячи Ігор Рептюх прийшов третім, виборовши ще одну бронзову медаль для збірної України.

Про це повідомляє «24 канал».

Упродовж гонки український спортсмен (родом з Чернігівщини) припустився одного промаху та у підсумку продемонстрував час — 19 хвилин 27,6 секунд. Це на 46,1 секунди більше, аніж у француза Бенжаміна Дав’єта, який прийшов першим — жодного промаху та 19 хвилин 43,1 секунди. Другим своєю чергою прийшов канадієць Марк Арендз, який фінішував із результатом у 19 хвилин 24,1 секунда (+30,8 секунд) і також жодного разу не схибив, повідомляє канал.

Також, у ході даних змагань, серед українців четвертим фінішував Григорій Ворчинський (0 промахів, 19 хвилин 47,7 секунд), дванадцятим — Віталій Ситник (2 промахи, 22 хвилини 13,2 секунди) і п’ятнадцятим — Сергій Романюк (2 промахи, 23 хвилини 45,9 секунди).

Після першого дня змагань Україна посідає 4 місце у медальному заліку (1 «золото», 1 «срібло», 3 «бронзи»), лідирують США (3-1-1).

Паралімпіада-2018 стартувала у Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі боротимуться спортсмени з 49 країн.

Україну представляють 20 паралімпійців у 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд.