У Чернігові пройшла зустріч вболівальників із біатлоністами збірної України

99713

У суботу, 20 квітня, в Чернігові відбулася зустріч біатлоністів збірної України та шанувальників зимового спорту №1 в нашій країні, яку організував вболівальницький клуб імені Андрія Дериземлі.

На цьому заході були присутні практично всі спортсмени першої команди крім Юлії Джими, Олени Підгрушної, Анастасії Меркушиної і Сергія Семенова, повідомляє biathlon.com.ua.

Не можна не відзначити того, що цього вечора наші спортсменки були особливо прекрасні. Всі спортивні думки можна було відправити на другий план, що вони, власне, і зробили, прийшовши на цю зустріч в шикарних сукнях, на підборах і з чудовим настроєм. Спочатку командування фотосетом на себе вже традиційно взяла Валентина Цербе-Несіна, а потім усі перейшли в зал, де й відбувалася основна дія.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак вручив премії всім біатлоністам, які завойовували медалі в цьому сезоні, потім почалася культурна програма у вигляді різних пісень і конкурсів. Вболівальники знову могли особисто поспілкуватися зі своїми кумирами, поставити їм запитання, зробити селфі або взяти автограф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українки здобули бронзу на Чемпіонаті світу з біатлону

Як і торік, атмосфера була максимально теплою і позитивною. У такі моменти ловиш себе на думці, що не хочеш, аби захід добігав кінця. Ці щорічні зустрічі, напевно, одні з найбільш вагомих причин любити біатлон поза сезоном. Спортсмени залишилися дуже задоволеними спілкуванням із вболівальниками і тим, як усе минуло. Якщо ви вважаєте, що дуже любите біатлон, але ніколи не були на цьому заході, то не пошкодуйте часу і грошей, щоб наступного разу приїхати сюди. Тоді ви зрозумієте, що любити біатлон можна ще більше.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register