У Талалаївській громаді приблизно 40 учасників взяли участь у турнірі з тенісу

Уже вкотре напередодні Різдва в селі Гайворон Талалаївської громади в будинку культури проходить традиційний відкритий турнір із настільного тенісу.

Мабуть, це було мало не найбільше змагання за чисельністю його учасників, а їх було близько 40. Розпочалося змагання о 10.30, а закінчилося десь о 18.00.

Приємно зазначити, що разом із ветеранами спорту, викладачами фізичної культури, активну участь у змаганнях бере молодь.

Кубок переможця і перше місце серед чоловіків виборов Ігор Михайленко, друге – Олександр Кушніренко (жителі селища Дмитрівка), третє місце Сергій Луценко – тренер Талалаївської ДЮСШ. Серед жінок кубок переможниці та перше місце в нелегкій боротьбі виборола Даша Страшко (Талалаївська громада, с.Українське), друге місце дісталося дмитрівчанці Каріні Кушніренко, третє – Христині Думнич (Талалаївська громада, с.Плугатар).

271704990_3059733300967714_1489493400599423461_n

Головний суддя змагань – викладач фізичної культури Плугатарської школи (Талалаївська селищна територіальна громада) Володимир Чепель.

Усі переможці отримали в нагороду почесні грамоти та медалі.