Військовослужбовці мотопіхотної бригади провели спортивні змагання (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/sport-svyato-6107-e1494394883578.jpg)
На полігоні, в місці дислокації польового табору, військовослужбовці 61-ї окремої мотопіхотної бригади провели дводенні змагання з різних видів спортивних вправ та спортивних ігор.
Змагання проходили між підрозділами частини, в них разом із кадровими військовими взяли участь і резервісти, які залучаються на збори.
Під час спартакіади було проведено метання гранити Ф1 на дальність, підйом із переворотом на перекладині, естафета з бігу 4х100 та 1 000 метрів і гра у волейбол та футбол тощо.
Військовослужбовці охоче взяли участь у заході. За словами командира одного з підрозділів, немає мети визначити кращого, є лише добрий настрій і командних дух. Ми просто активно проводимо вільний час, і це усім подобається. Головне – не сидіти, – наголосив офіцер.
За результатами змагань в особистій першості кращі військовослужбовці були нагороджені почесними грамотами від командування бригади.
Прес-служба оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.