Спорт
Юні сіверяни змагалися на турнірі з міні-футболу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_9881_novyj-razmer-e1512896563517.jpg)
Напередодні Всесвітнього Дня футболу у Новгород-Сіверській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 3-4 класів.
На змаганнях першості міста виступили команди гімназії №1 ім. Б.Майстренка, ЗОШ №2 та НВК «Дзвіночок».
Про це повідомляє Новгород-Сіверська міська рада.
Юні новгород-сіверці проявили неабияку майстерність та уміння володіти м’ячем.
У результаті запеклої боротьби перемогли гравці команди гімназії №1 ім. Б.Майстренка. Переможців та учасників змагань нагородили грамотами та солодкими подарунками.