Чергова втрата: внаслідок ворожого авіаудару загинув воїн з Чернігівщини

283622475_5659007334112529_8845856536375430869_n
Щодня Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок, які стали на її захист від рашистської навали. Талалаївщина знову у скорботі – 17 травня під час ворожого обстрілу у Десні загинув наш земляк Роман СЕНЬКО.
До війська Роман пішов служити добровольцем. Він із тих простих і скромних чоловіків, хто душею і серцем любив свою землю і цю любов висловлював конкретними діями. Він мав досвід воєнної служби і спеціальність водій-механік, яку отримав під час проходження строкової військової служби. Коли тяжкого поранення на фронті зазнав його хрещеник Василь Сорока, Роман відразу вирішив іти на війну. Він мав мрію допомогти лікуватися та відновлюватися юнаку, якого дуже любив, а ще – помститися ворогу за всі страждання, які принесли вони на рідну землю. На жаль…не судилося. 20 квітня він був мобілізований, а 17 травня – загинув.
У Талалаївці знають і запам’ятають Романа скромним, добропорядним.
Роман Юрійович Сенько народився 25 липня 1976 року в Талалаївці. У 14 років він залишився без матері. Закінчивши Талалаївську школу, вступив до Сумського національного аграрного університету, який довелося залишити вже на четвертому курсі, бо хворів батько і його, як старшому, треба було опікуватися молодшими сестрою і братом. Відслужив строкову службу в ЗСУ, потім працював у Прилуцькому НГВУ.
Неодружений, дітей не мав. Та згадуватимуть Романа ті, з ким він спілкувався, з ким дружив, працював.
24 травня о 12-й годині відбудеться церемонія прощання із патріотом Батьківщини, Героєм – захисником Романом СЕНЬКОМ на території церкви Святої Великомучениці Варвари в селищі Талалаївка.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register