Війна

Чернігівщина прощалася із двома полеглими воїнами

15 червня на Чернігівщині в останню путь провели воїнів, які полягли у бою за Незалежність Батьківщини.

Матрос Криворучко Олександр Борисович народився 5 жовтня 1982 року у місті Ровеньки Луганської області. Згодом разом з родиною переїхав до міста Прилуки, де у 1999 році успішно закінчив школу № 7. Після цього у Миколаєві проходив строкову військову службу, далі працював завідувачем складу приватного підприємства на Київщині.

Олександр захоплювався футболом, займався рибальством та за словами близьких був чуйним, люблячим чоловіком і батьком. У березні 2023 року чоловік долучився до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А2613 і протягом цих місяців віддано боронив східні кордони Батьківщини. На жаль, 8 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Криворучко Олександр отримав поранення, які виявилися несумісними з життям.

Попрощалися з воїном у Прилуках, поховавши його на місцевому кладовищі. Дома у нього залишились дружина та син.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родина загиблого бійця з Чернігівщини просить усіх небайдужих підписати петицію

Сержант Кваша Сергій Миколайович народився 15 травня 1971 року у селі Хмільниця. З часом переїхав до Чернігова, де жив та працював.

З початком повномасштабної війни чоловік потрапив до лав оборонців України та у складі одного з підрозділів військової частини А4640 разом з побратимами сумлінно виконував свій військовий та громадянський обов’язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

На жаль, 9 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу одного з населених пунктів Запорізької області Кваша Сергій загинув.

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши його на кладовищі рідного села.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Ще статті по темі

Back to top button