Чернігівщина провела в останній путь воїна
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/295830628_2110743485763986_8789800019070997619_n-e1658923848749-780x470.jpg)
Учора ввечері Коропська громада зустріла на колінах, а сьогодні провела в останню путь молодого земляка, воїна, мужнього захисника, чудового сім’янина, люблячого чоловіка, сина і батька, брата, друга і побратима, прекрасну, добру і працьовиту людину – Петра Торшина із Риботина.
Про це повідомляє Коропська селищна рада.
Він загинув від ран, отриманих під час оборони нашої України від російської орди.
Воїну навіки залишилося 32 роки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворожі обстріли прикордоння Чернігівщини тривають
Висловлюємо щирі співчуття найближчим людям — дружині Анастасії, маленькому сину Тимофію, матері Людмилі Андріївні, брату Сергію, бабусі Наталії Сергіївні, всім рідним і близьким, а також усім, хто знав його і любив..
Поховали Героя в селі Риботин.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv