Війна

Чернігівщина провела в останню путь воїна-захисника

Сьогодні на Чернігівщині в останню путь провели земляка, який ціною власного життя боровся за незалежність України.

Молодший сержант Сеник Сергій Григорович народився 8 серпня 1987 року в селі Степові Хутори колишнього Носівського району. Тут закінчив місцеву середню школу, після чого вступив до Бобровицького технікуму, де здобув професію агронома.

До лав Збройних сил України вперше долучився у 2008 році, а у 2014-2015-му роках став на захист Батьківщини та брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави у складі військової частини в/ч В0941.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назавжди в строю: під час оборони Чернігова загинув поліцейський Олексій Христенок

Через певний час Сергій повернувся до цивільного життя, але з початком повномасштабного ворожого вторгнення вирішив знову взяти до рук зброю та боронити рідну країну від окупаційних військ. Так він потрапив до складу військової частини А7105, де разом з побратимами давав гідну відсіч загарбнику.

29 вересня під час виконання чергового бойового завдання поблизу с. Миколаївка Друга на Донеччині внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Сеник Сергій отримав поранення. На жаль, воно виявилось несумісним з життям… Вдома на нього чекали дружина та маленька донечка Софія.

Сьогодні рідні та близькі, друзі та побратими Сергія востаннє попрощалися з ним у його рідному селі, вшанувавши світлу пам’ять воїна та поховавши його на місцевому кладовищі Малої Батьківщини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Ще статті по темі

Back to top button