Чернігівщина в жалобі: ще один Захисник віддав своє життя за Незалежність
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/C4260271-4A1C-498E-8F3F-C5EA27FAE758-780x470-3-e1712311944225.jpeg)
Завтра, 6 квітня, повертається додому на щиті воїн-Герой, солдат Сергій Іванович Щоголев.
Про це повідомляє Бобровицька громада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На щиті повертається додому воїн Роман Харченко з Чернігівщини
Він захищав Україну та всіх нас на посаді командира бойової машини-командира гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3029.
Сергій Іванович Щоголев загинув 1 квітня 2024 року в бою за свободу та незалежність України в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання в зоні ведення бойових дій. До останнього подиху він був відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435901863_1031577008769790_3883602353368050669_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv