Війна

ГУР: Росія навмисно розганяє про новий наступ на півночі

Росія навмисно запускає хвилю чуток про новий наступ на Сумську та Чернігівську області, проте загроза постійно спостерігається – і ситуація відстежується українською стороною, а кордон укріплюється.

Про це в коментарі LIGA.net заявив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов.

За його словами, РФ навмисно запускає хвилю чуток про новий наступ на Сумську та Чернігівську області.

Юсов зазначив, що подібні інформаційні операції вже неодноразово реалізовувалися окупантами навколо теми ймовірного загострення з напрямку Білорусі: «Цього разу мова йде і про Північ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині внаслідок влучання боєприпасу з FPV-дрона сталася пожежа житлового будинку

«З іншого боку, загроза постійно зберігається, тому ситуація відстежується і по формуванню, і передислокації угруповань (На території РФ. – Ред.). Звичайно, ведеться робота з посилення кордону. Тобто жодних несподіванок в даній ситуації не буде», – наголосив представник воєнної розвідки.

На запитання, чи актуальна інформація про зосередження близько 19 000 військовослужбовців РФ на кордоні Чернігівської та Сумської областей, Юсов відповів, що ситуація не змінювалася.

Він пояснив, що передислокація окремих частин окупантів пов’язана з бойовими діями, які відбуваються в останній тиждень, зокрема, й у Бєлгородській області Росії.

Представник ГУР додав, що з урахуванням бойових дій на території РФ у Бєлгородській і Курській областях загарбники намагаються змістити акцент уваги й поширювати інформацію у своїх інтересах.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button