Війна

«Хочу захищати дітей і мирне майбутнє України», – доброволець бригади «Лють» Тетяна Дубина з Чернігівщини

32-річна Тетяна успішно подолала конкурсний відбір та пройшла співбесіду до штурмової бригади Нацполіції «Лють». Жінка-доброволець за фахом вчитель молодших класів, однак зараз вона бачить себе на фронті. «Прагну зі зброєю в руках захищати дітей та скоріше вибити ворога з нашої землі», – так Тетяна пояснює своє рішення записатися до «Люті».

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області поліцейська комісія провела співбесіди з добровольцями штурмової бригади «Лють», які успішно подолали попередні етапи конкурсного відбору (подачу документів, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, військово-лікарську комісію, перевірку рівня фізичної підготовки, тестування особистісних характеристик, проходження спецперевірки).

Серед тих, хто успішно пройшов цей етап – Тетяна Дубина з Городні Чернігівського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни обстріляли три села на Чернігівщині

– Коли дізналася зі ЗМІ про набір до бригади «Лють», то дуже захотіла спробувати себе в цьому. Обрала саме цей спецпідрозділ, бо вважаю, що в команді поліцейських я зможу краще проявити себе і здобути якісну підготовку, а також ті навички та вміння, які мені необхідні для захисту країни. Цілком усвідомлюю рівень відповідальності та обсяг навантажень, які на мене чекають. Що стосується фізичної підготовки, то я веду активний спосіб життя. Пробувала себе в парашутному спорті – здійснила 18 стрибків. Хотілось би продовжити, але – війна. Також я поборола свій страх перед водою та здійснила свою мрію: у 30 років навчилася плавати і стала дайвером. Переконана: навіть якщо жінка виглядає тендітною – це не означає, що вона не потрібна в таких штурмових бригадах. За місяць можна будь-кого зробити повноцінною бойовою одиницею. За умови, якщо є бажання і мотивація цієї людини, наприклад мене. Так, за фахом я вчителька молодших класів. Діти – це наше майбутнє. Звісно, я могла б піти працювати з дітьми до школи. Але переконана, що зараз моя головна мета – захищати дітей. Щоб потім, коли ми повернемося до нормального життя, я могла цих дітей навчати. Я хочу, щоб українські дітлахи були живі, здорові, захищені. Щоб після нашої перемоги я могла повернутися до них та своєї звичної роботи, – говорить Тетяна Дубина.

Комісія вже визначила понад півсотні кандидатів, яких невдовзі буде призначено на посади. Попереду в них — інтенсивна підготовка.

Набір до штурмової бригади Національної поліції «Лють» триває: приєднуйтеся до нас!

Щоб заповнити анкету кандидата:

переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/

звертайтесь до визначених ЦНАПів:

ЦНАП м. Чернігів, просп. Левка Лук’яненка, 20-А

ЦНАП м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66

ЦНАП м.Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32-а

ЦНАП м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9

ЦНАП м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102 А

Для детальної консультації звертайтеся на гарячу лінію 0800100020.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Поліція Чернігівщини

Ще статті по темі

Back to top button