Мобільні вогневі групи з Чернігівщини отримали допомогу на 43,6 млн грн
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/2.-79-pikapiv2-780x470.jpg)
Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» передав обладнання для підрозділів протиповітряної оборони шести військових частин Чернігівщини загальною вартістю 43 660 700,97 гривні. Ідеться про допомогу із забезпеченням мобільних вогневих груп у період із 2023-го по липень 2024 року.
Зокрема, за цей час чернігівські захисники отримали від благодійної організації 37 нових позашляховиків, а також тепловізійні приціли, засоби живлення, зв’язку та інше обладнання.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/9.-500-pritsiliv-963x642.jpg)
«У пріоритеті — найефективніші підрозділи, — йдеться на сторінці проєкту «Другий рубіж ППО». — Оскільки у північних і південних областях країни пролягають основні маршрути руху ворожих ракет і дронів, тут їх більше знищують мобільні вогневі групи. Також важливість застосування МВГ зростає там, де великі комплекси ППО вразливіші до ворожих атак. Відтак необхідність розосередження сил більша поблизу прикордонних із РФ і окупованих територій. Водночас, сформовані в одному регіоні підрозділи можуть нести службу і в інших. Наприклад, миколаївські виконують завдання і на Херсонщині, а чернігівські прикривають Північ країни загалом».
Партнерська публікація