ВійнаКримінал

На Чернігівщині арештовано нерухоме майно підприємств рф на понад 1 мільярд 37 мільйонів гривень

За клопотаннями прокурорів Чернігівської обласної прокуратури арештовано та готується до передачі в управління АРМА нерухоме майно, що належало бенефіціарному власнику взаємопов’язаних юридичних осіб, який є громадянином Російської Федерації. Орієнтовна вартість цього майна становить понад 1 млрд 37 млн грн.

За даними слідства, протягом 2021-2022 років приватні товариства, засновником яких був представник країни-агресора, здійснювали придбання волокон у Республіці Білорусь та займалися постачанням тканин російським та білоруським організаціям і підприємствам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Собаче питання: як живуть бездомні тварини в Чернігові та за кордоном (Фото)

При цьому, громадянин Росії володіє та контролює господарську діяльність групи компаній, яка виконує російські державні контракти з постачання військового одягу і спорядження армії РФ та її силових відомств.

Частину прибутків особа перераховувала на російські рахунки і використовувала для організації діяльності групи компаній, тим самим фінансуючи дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Управління СБУ в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Чернігівська обласна прокуратура

Ще статті по темі

Back to top button