Війна

На Чернігівщині в останню путь провели трьох воїнів

8 червня на Прилуччині в останню путь провели трьох воїнів, які полягли у бою за Незалежність України.

Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Скрипченко Віталій Миколайович народився 4 червня 1988 року в селі Озеряни на Чернігівщині. У 2008 році закінчив Прилуцький агротехнічний коледж, де опанував спеціальність «технік-гідротехнік».

Протягом 2008-2009 років проходив строкову військову службу, останнім часом працював охоронцем в маркеті «АТБ». У грудні 2022 року Віталій долучився до лав оборонців України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4123 і разом із побратимами віддано боронив Батьківщину від загарбників.

На жаль, 28 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Скрипченко Віталій загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.

Молодший сержант Жуйков Павло Анатолійович народився 4 вересня 1981 року у селі Слобода-Бешкіль Тюменської області.

У 1983 році разом з родиною переїхав до України. Протягом 1989 – 1998 років навчався на Харківщині в Сомівській середній школі I-III ступенів, де одержав атестат про середню неповну освіту. Після цього певний час проживав на території рф, але у 2003 році знову переїхав в Україну – цього разу на постійне проживання. Оселився на Прилуччині в селі Білорічиця, протягом 2003-2017 років працював в ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд».

На захист України чоловік став ще у 2015 році, того ж року взяв безпосередню участь в антитерористичній операції на сході нашої держави. У січні 2023 року Павло знову став до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4773 та віддано боровся за вільне майбутнє українського народу.

На жаль, 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Жуйков Павло загинув. Попрощалися з воїном у селі Білорічиця, поховавши його на місцевому кладовищі.

Солдат Проценко Олег Васильович народився 25 липня 1992 року у селі Переволочна Прилуцького району.

У 1998 пішов до першого класу місцевої середньої школи, але у 2002 році разом з сім’єю переїхав до села Охіньки. Тут продовжив навчання, а після закінчення школи у 2009 році навчався у Дігтярівському СПТУ. У 2010 році почав працювати трактористом у СТОВ «Батьківщина». У 2012 році Олег вперше став до лав ЗС України, службу та навчання проходив у Житомирі.

Після початку повномасштабної війни чоловік долучився до Захисників Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А0284 та сумлінно виконував свій військовий і громадянський обов’язки з захисту територіальної цілісності та недоторканості рідної держави.
На жаль, 2 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Проценко Олег загинув. Попрощалися з воїном у селі Охіньки. Поховали на місцевому кладовищі.

Не пробачимо – помстимося!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button