Ніколюк відвідав військові полігони і навчальні центри в Польщі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339952782_1554733801603316_6979378051920377969_n-780x470.jpg)
Командувач підготовки командування Сухопутних військ ЗС України Віктор Ніколюк відвідав військові полігони і навчальні центри в Польщі, де відбуваються навчання та тренування військовослужбовців українських підрозділів.
Наші піхотинці та танкісти проходять курси як індивідуальної, так і колективної підготовки під пильним наглядом та менторством іноземних інструкторів із наших країн-партнерів.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340065079_600778208771782_2230838818472367819_n-1024x576.jpg)
«Щодня українські воїни опановують новітні зразки озброєння, які, в подальшому, застосовуватимуть вже на передовій в боротьбі із ворогом та задля визволення наших земель з-під окупації. Зазначу, що побачив в кожному з них високу мотивацію до навчання, що і позначилося на успіхах в заняттях. Завдяки підтримці Польщі, як на рівні керівництва держави, так і на рівні народу Республіки, захисники України отримують надзвичайно потужний досвід та знання. І наша щира подяка всім країнам-партнерам, які стоять із нами пліч-о-пліч в боротьбі проти ворога, є безкінечною», — зазначає Віктор Ніколюк на своїй сторінці у Фейсбук.