Війна

Пошкоджено пожежну автівку та вантажний потяг: росіяни атакували Чернігівщину

За добу, із 8-ї ранку 8 жовтня до ранку 9 жовтня, російська армія 25 разів обстріляла Чернігівську область. Усього зафіксовано 46 вибухів. Ворог атакував Новгород-Сіверський, Ніжинський та Корюківський райони. Під вогнем ворога – 20 населених пунктів у 7 громадах.

Про це повідомляє ОК «Північ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог завдав подвійного удару по рятувальниках на Чернігівщині

У Семенівці після влучання дрона пошкоджено приватне авто. У селі Семенівської громади ворог поцілив у продуктовий магазин, який згорів. Під час гасіння вогню місцевою пожежною командою відбулося повторне влучання двома ударними БпЛА. Пошкоджено автомобіль пожежної команди.

У селі Новгород-Сіверської громади після обстрілів згоріли сім будинків.

У Ніжині ворог двічі атакував ударними дронами обʼєкти інфраструктури та залізниці, а також двічі поцілив у вантажний потяг у Ніжинському районі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button