Війна

Росіяни били по 15 населених пунктах Чернігівщини

Упродовж 3-ї доби травня, у 1530-й день повномасштабної війни, російські війська вкотре обстрілювали прикордонні громади Чернігівщини.

Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

Упродовж доби зафіксовано 76 вибухів у 15 населених пунктах: Новгород-Сіверський, Богданове, Архипівка, Галаганівка, Заріччя, Карповичі, Костобобрів, Лісківщина, Логи, Янжулівка, Сергієвське, Шишківка, Клюси, Хрінівка, Сеньківка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дронова атака на Семенівку: поранень зазнав 30-річний чоловік

Окупанти застосували:

*FPV-дрони – 6 (1 – на оптоволокні)

*Міномет 120 мм – 15

*БпЛА типу «шахед» – 1

*БпЛА типу «молнія» – 4

*Ствольна артилерія – 10

*РСЗВ «Град» – 24

*Скиди вибухових пристроїв з БпЛА – 16

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button