Росіяни били по 15 населених пунктах Чернігівщини

Упродовж 3-ї доби травня, у 1530-й день повномасштабної війни, російські війська вкотре обстрілювали прикордонні громади Чернігівщини.
Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.
Упродовж доби зафіксовано 76 вибухів у 15 населених пунктах: Новгород-Сіверський, Богданове, Архипівка, Галаганівка, Заріччя, Карповичі, Костобобрів, Лісківщина, Логи, Янжулівка, Сергієвське, Шишківка, Клюси, Хрінівка, Сеньківка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дронова атака на Семенівку: поранень зазнав 30-річний чоловік
Окупанти застосували:
*FPV-дрони – 6 (1 – на оптоволокні)
*Міномет 120 мм – 15
*БпЛА типу «шахед» – 1
*БпЛА типу «молнія» – 4
*Ствольна артилерія – 10
*РСЗВ «Град» – 24
*Скиди вибухових пристроїв з БпЛА – 16
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





