Сержант із позивним «Джон»: ми завжди готові зустрічати противника
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/0FE4E7DC-0856-4C4D-9F78-4DDAAE6ADD78-780x470.jpeg)
Уже понад 10 років сержант Євгеній на позивний «Джон» служить у Збройних Силах України. Нині він – командир бойової машини – командир відділення в одному з батальйонів військової частини оперативного командування «Північ».
Разом із побратимами тримає оборону на Чернігівщині, однак подумки з тими, хто воює на сході та півдні.
– Хочу сказати велике «дякую» і нашим командирам, і генералам, і хлопцям та дівчатам… Їм зараз там усім важко. Ми бачимо, як вони всі швидко просуваються. Ми за них всіма руками і ногами, тримаємо кулаки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5B617E23-4CB5-49F7-93C1-A2C43F0A4FA3-963x642.jpeg)
Про оборону Чернігівської області, на захисті якої стоїть «Джон», говорить, що вони готові до ймовірної зустрічі противника. Бо, каже, відкидати ймовірність можливих наступів і проривів не можна, завжди треба бути напоготові.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/5D8FFF92-0AEA-44D9-803E-3ABC8A3945C1-963x642.jpeg)
– Ми готуємося постійно: бойова, тактична підготовка, відпрацьовуємо різні маневри, – розповідає захисник, а також додає про моральний стан побратимів. – Бойовий дух – високий. Скажу більше, мої друзі, цивільні, були такими собі пацифістами, але коли ворог прийшов до їхнього дому, взяли до рук зброю і пішли воювати, захищати свою землю. Так само і ми всі тут чернігівські, а тому воюємо за свою землю, за свою родину, за дітей, за батьків.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/7B96C400-8EE5-4013-8709-C33E2C85452E-963x642.jpeg)