Війна

Трагічна втрата: загинув воїн із Чернігівщини

Захищаючи суверенітет і цілісність України загинув захисник із Комарівської громади, Герой України Сергій Шаврін.

Про це повідомляє Комарівська територіальна громада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Шаврін Сергін Сергійович народився 14.07.1989 року в селі Красносільське Борзнянського району Чернігівської області.

З 1995 по 2006 рік навчався в Красносільській середній школі та проявив себе старанним та здібним учнем. Після закінчення школи вступив на навчання до Київського Національного університету імені Т.Г.Шевченка на геологічний факультет та успішно закінчив його у 2011 році.

Талановитий, розумний, принциповий, ввічливий, добрий, тактовний трудолюбивий. Сергій був хорошим другом, люблячим  сином, братом, чоловіком та батьком, вірним товаришем .

Після  закінчення університету працював за кордоном.

У вересні 2022 року був призваний до Ніжинського РТЦК та СП Чернігівської області.

З вересня по 13 листопада 2022 року проходив військову підготовку у навчальному центрі «Десна».

Служив у лавах ЗСУ у 79 десантно-штурмовій бригаді на посаді старшого оператора 3 протитанкового відділення 2 протитанкового взводу роти протитанкових ракетних комплексів військової частини АО224.

Віськовослужбовець військової служби за призовом, молодший сержант Шаврін Сергій Сергійович, вірний військовій присязі, у бою за рідну Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, загинув 5 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання, в районі виконання завдань за призначенням в ході ведення бойових дій в районі села Новомихайлівка, Покровського району, Донецької області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новгород-Сіверська громада провела в останню путь воїна

Шаврін Сергій Сергійович загинув, приймаючи безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення, інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

«Живий коридор» для зустрічі Героя України буде сформовано і повідомлено додатково. Церемонія прощання і поховання Героя відбудеться  на кладовищі с. Красносільське.», — йдеться у повідомленні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button