Війна

У Чернігові в останню путь провели Захисника

У Чернігові в останню путь провели земляка, який загинув у мужнім бою проти ворожих окупаційних військ. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Тітович Владислав Петрович народився 6 липня 1982 року в Чернігові. Тут закінчив місцеву загальноосвітню школу №27, а після неї – професійно-технічне училище №10. Протягом життя займався виробництвом меблів, а після початку повномасштабної війни потрапив до лав Захисників Батьківщини.

Службу Владислав ніс в одному з підрозділів військової частини А7333 і разом з побратимами віддано боронив Україну від загарбника, до останнього даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам… 24 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу одного з населених пунктів Луганщини Тітович Владислав отримав тяжкі поранення.

«На жаль, вони виявились для нашого земляка не сумісними з життям.

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши його на кладовищі «Яцево». Не забудемо Героїв! Не пробачимо ворогам! Долучайся до оборонців України, аби помститися за полеглих земляків та зберегти памʼять про них у серцях вільних і незалежних українців», — йдеться у повідомленні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button