Війна

Вбиті росією: в лютому окупанти розстріляли чоловіка в лісі Городні

55-річного Михайла Бабича росіяни розстріляли 27 лютого у лісі міста Городня, що за 30 кілометрів від російського кордону на Чернігівщині.

«Тато з другом вранці пішли до лісу подивитися на розбиту російську техніку. Розумію, що це була помилка, і що він не мав туди йти… Але ніхто не мав права стріляти в тата, не мав права позбавляти його життя…», – каже донька загиблого Тетяна Паладенко.

Другові загиблого вдалося втекти від росіян. Родичі ж Михайла спершу не знали, що з ним трапилося, а невдовзі знайшли його тіло.

«У той період я була в Чернігові – з дитиною ховалася у бомбосховищі від російських ракет. Про загибель тата дізналася від сторонньої людини, яка написала мені в соцмережах», – каже Тетяна Паладенко.

Михайло Бабич працював водієм вантажних і легкових автомобілів. Окрім доньки з онуком, у нього залишилася дружина. Рідні дуже сумують за Михайлом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воїн із Чернігова показав ексклюзивне відео з переляканим російським пілотом красноярцевим

«Немає слів, щоб описати наше горе. Татко міг виростити свого улюбленого онука, віддати всю свою любов йому, прожити довге щасливе життя, але його у нього відібрали. 24 лютого, коли все це почалося, він ще був з нами, і носив мого маленького сина на руках…», – сказала донька загиблого Тетяна Паладенко.

Джерело: Меморіал: вбиті росією

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button