Війна

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Учора, 28 вересня, загарбники з території росії обстрілювали українське прикордоння із застосуванням мінометів, ствольної артилерії та безпілотників.

Під ворожим вогнем опинилися території Краснопільської та Середино-Будської громад Сумщини і Городнянської та Семенівської громад Чернігівщини. Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

У другій половині дня рашисти двічі гатили по території Краснопільської громади. Загалом пролунало більше як півтора десятка вибухів артснарядів і 120 мм мін. Вогонь вівся з боку російських населених пунктів теребрено та старосєльє.

Городнянська громада двічі перебувала під ворожим вогнем: зранку російські загарбники з району населеного пункту чорноземний городок випустили 70 пострілів з автоматичного станкового гранатомета та 7 мін калібру 120 мм. Ввечері росіяни знову гатили з мінометів – 10 вибухів.

Безпілотні літальні апарати ворога скинули два вибухові пристрої на територію Семенівської громади.

Середино-Будську громаду двічі обстрілювала ствольна артилерія з районів населених пунктів зернове та нова погощ. Зафіксовано понад 10 вибухів російських снарядів.

На щастя, обійшлося без жертв.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Ще статті по темі

Back to top button