Загинув воїн із Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/svichka-pamyati1-e1493128761726.jpg)
Чергова трагічна звістка з фронту. Надійшло сповіщення про загибель нашого земляка – воїна із Носівської громади Павла Трухана.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344683818_258426826752914_4976260464231742105_n.jpg)
Молодший сержант Павло Трухан (12.07.1995- 28.04.2023) народився в Держанівці.
Про це повідомляє Носівська міськрада.
Закінчив місцеву школу, продовжив навчання, здобуваючи майбутню професію, однак прагнення боронити рідну державу стало вищим за цивільне життя. І вже в 2015 році він уклав контракт на службу у лавах Національної Гвардії України.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344700666_1113582549597856_2017454573182838982_n.jpg)
Служив командиром кулеметного взводу 4 батальйону Північного ОТО НГУ Його підрозділ виконував бойове завдання на околиці смт Білогорівка, Сіверодонецького району, на Луганщині.
Отримане поранення під час бойового зіткнення з ворогом, виявилося несумісним з життям.
Павло народився у великій, дружній родині, де батьки виховували семеро дітей, а мама удостоєна високого звання «Мати-Героїня». Героєм став і Павло, боляче, що такою ціною.
Вічна пам’ять та слава Герою!
Поховано Павла буде у рідній Держанівці.