Суспільство
Остерський міський голова може втратити посаду через перешкоджання у створенні об’єднаної громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13346820_1149972941710787_646367848154841175_n-e1465550618534.jpg)
На сесії Остерської міської ради депутати проголосували за включення до порядку денного питання про недовіру до міського голови Віктора Самодєлка.
Депутати, які ініціювали це питання, мотивують свої дії тим, що мер у документах про створення об’єднаної Остерської громади, поданих до ОДА, навмисно робить помилки, таким чином затягуючи процес.
Мер усі закиди спростовує. Каже, це провокація, з нього роблять «цапа-відбувайла».
Сесія триває.
Вот бы и у нас нашлись нормальные депутаты, чтобы такое Атрону предъявить! С децентрализацией в Че — то Кулич мутит, но все остальное…. Атрошенко НЕ заботится о жителях города, его волнуют только собственные проблемы, а точнее проблемы его бизнеса((((