Суспільство
Нічого святого – в гонитві за грошима ( Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/25589761_1815482961858400_732862764_n-e1513776479699.jpg)
Оголошення про сурогатне материнство дедалі більше заповнюють місто. Якщо раніше дошки розвішували в спальних мікрорайонах, то тепер дісталися і до центру міста.
У гонитві за наживою навіть не посоромилися встановити рекламу біля Єлецького монастиря.
Хоча християнські конфесії вважають це важкою моральною темою і висловлюють різні думки щодо сурогатного материнства, проте в одному збігаються – не підтримують таке явище взагалі і вважають це тяжким гріхом.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.