Спорт
Відомий спортсмен везе до Чернігова два «золота»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/28167950_414032389017141_874081214242591623_n-e1519577591289.jpg)
Багаторазовий чемпіон України з кікбоксингу Михайло Єрко здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу в розділі фул-контакт і лоу-хік.
Про це спортсмен повідомляє на своїй сторінці у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мені відбувся турнір з хокею
«Яскраві і насичені поєдинки. Фінальний бій у розділі лоу-кік видався найцікавішим, боксував з одним із лідерів із Харкова», — поділився враженнями спортсмен.