Під Корюківкою знову страшна ДТП: однорічна дитина госпіталізована
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/dtp_3_35-900x5561-e1519635881554.jpg)
На автодорозі між Корюківкою і Наумівкою трапилася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля «УАЗ-3151» (54-річний житель Корюківки) не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху та врізався в автомобіль «ВАЗ-21099» під керуванням 31-річного жителя Наумівки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір загинула, дитина в реанімації: подробиці жахливої ДТП
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Унаслідок ДТП водій і пасажири автомобіля «ВАЗ-21099» отримали тілесні ушкодження. У водія травма лівої надбрівної ділянки обличчя та перенісся. У 57-річної пасажирки закритий перелом ребра, лівобічний пневмоторакс. Жінка госпіталізована.
Також постраждав однорічний хлопчик. Дитину із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забоєм черевної порожнини госпіталізували.
Як ми вже повідомляли, нещодавно в Корюківському районі трапилася жахлива аварія, яка забрала життя молодої жінки.
За кермом авто винуватця був колишній очільник міліції Коноваленко В.І. Нині головний охотовед Корюківського лісгоспу
а як почуваються пасажири ваз21009?