Корупційний трюк: як у Бахмачі посеред спортзали «басейн» з’явився
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/111-12-e1521015985276.jpg)
Про корупційні баталії чиновників Бахмацького району вже можна серіал знімати. Над головою райради Віктором Міщуком досі висить дамоклів меч перевірок через його незаконні діяння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли терпець урвався: на Чернігівщині громада вимагає у Генпрокурора покарати одіозного чиновника (Відео)
Не поступаються у корупційній спритності і його підлеглі – чиновники, яких в районі вже назвали «групою підтримки пана Міщука». Йдеться про молодиків-псевдопатріотів, які, прикриваючись камуфляжем і вишиванками, покривають злочинні дії свого шефа. І не просто покривають – самі охоче в них беруть участь.
Яскравий приклад – корупційна оборудка довкола ремонту фізкультурно-оздоровчого комплексу в Бахмачі.
Про це повідомляє спільнота «Підслухано Бахмач». На підтвердження наводять також фотографії.
На ремонт ФОКу виділили мільйони з районного бюджету. За реконструкцію цього об’єкта відповідальна одіозна начальник управління освіти Бахмацької РДА Лариса Журба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник відділу освіти Бахмаччини Журба програла суд проти підлеглої
«Просимо любити і жалувати ремонт даху нашого ФОКу, який приймали Лариса Журба і її покровителі-свободівці. Їм говорили, що дах буде протікати, адже горе-працівники замість проектного розміру вирішили зекономити і зробили розмір тонший. Гадаємо, всі все зрозуміли», – йдеться в публікації.
У коментарях під цим постом зазначається, що за цим фактом треба відкривати кримінальне провадження, мовляв, без відмивання грошей тут не обійшлося.