Суспільство
«Штрафники» прибиратимуть чернігівські кладовища
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/591c042b2a58d1-e1522392040604.jpeg)
На виконкомі Чернігівської міської ради, що відбудеться 4 квітня, розглядатимуть питання про корисні оплачувані суспільні роботи, що їх можуть виконувати особи, які вчинили адміністративне правопорушення в Чернігові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко захворів і не прийшов на суд
Відповідно до додатка проекту рішення, передбачається, що таких осіб долучатимуть до прибирання та благоустрою прибудинкових територій, алей, парків і кладовищ.