Спорт
Екс-гравець збірної України з футболу зіграв у Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/29855127_447206675713768_937421369_n-e1522413610294.jpg)
У рамках міжнародного турніру пам’яті першого президента Чернігівської обласної федерації футболу Вадима Третьякова до Чернігова приїхали команди з Київщини, Чернігівщини та Білорусі. Командний склад – ветерани футболу, 40 років і старші.
Вишгородську команду з Київщини представляв екс-гравець збірної України з футболу, гравець, який найяскравіше проявив себе в київському ЦСКА – Едуард Цихмейструк. Зараз йому 44 роки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська «Десна» піднімається в турнірній таблиці
Якісь коментарі журналістам футболіст давати відмовився, мотивуючи це зобов’язаннями за контрактом.