Суспільство
Споживачу повернули понад 8 тисяч гривень за неякісні двері
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/14539468928e429f2da74154ccea470c_XL.jpg.pagespeed.ce_.TlSFM74mJ61-e1523348800381.jpg)
До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області звернувся споживач щодо порушення суб’єктом господарювання законодавства про захист прав споживачів під час придбання вхідних металевих дверей, а саме відмови продавця обміняти неякісний товар, або повернути кошти (полотно дверей не прилягало до рами (велика щілина) та щоб закрити двері необхідно прикладати велику силу).
Про це ЧЕline повідомили в головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чернігівців найпопулярніші фармацевтичні товари
За результатами вжитих Управлінням захисту споживачів заходів споживачу повернуто кошти у сумі 7 609 грн. за двері та 500 грн. за установлення.