Війна

У Прилуцькому районі ворог вдарив по енергооб’єкту

Внаслідок ворожої атаки на енергооб’єкт у Прилуцькому районі знеструмлено близько 9 тисяч абонентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевищив допустиму норму алкоголю більш ніж у 18 разів і пропонував хабар: патрульні Чернігівщини затримали горе-водія

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button