Суспільство
На Меморіалі слави впала табличка (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/30725532_1993876297351119_4987793886471520256_n-1-e1523953047664.jpg)
Невідомі зловмисники дісталися Меморіалу слави на Болдиній горі, відірвавши табличку. Таку інформацію з відповідними фото поширила в Мережі чернігівка Тетяна Русакович.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові вандали розбили чергову зупинку
Проте, припускають користувачі у коментарях до фото, цілком можливо, що табличка могла і сама впасти.
За словами речника Чернігівського міськвідділу поліції Юлії Ковтун, табличка насправді впала сама.
«На місці була поліція і експерт. Експерт пошкоджень не виявив. Табличка дуже важка і вандалам було б важко зробити це спеціально», — зазначила Юлія Ковтун.