У Чернігові пройшов «Олімпійський день» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/DSCN8083.1-e1528616733228.jpg)
Всеукраїнський «Олімпійський день» зібрав близько 800 учасників, почесних гостей та спортивну гордість Чернігівщини 8 червня у Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігова.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Відкрили змагання заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, директор профільного обласного Департаменту Ніна Лемеш, начальник профільного міського Управління Андрій Дериземля разом з плеядою видатних спортсменів. Ніна Лемеш зачитала привітання від президента НОК України Сергія Бубки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові чемпіонат з кікбоксингу зібрав більше 100 спортсменів
Після відкриття вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл долучились до олімпійської розминки, яку провела стипендіатка НОК України Марія Паршукова. Далі на всіх чекали символічний олімпійський забіг, показові виступи з футболу, боксу, тхеквандо, художньої гімнастики у виконанні вихованців ДЮСШ.
“Олімпійський день” щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. В Україні з ініціативою проведення цього свята виступив Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. Цього дня мільйони людей в усьому світі беруть участь у масових змаганнях та пробігах з метою пропаганди олімпійського руху.