У ДТП потрапили два «ВАЗи», є постраждалі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/630_360_1526209321-2650-e1529390050124.jpg)
Дві дорожньо-транспортні пригоди сталися вчора, 18 червня, на автошляхах Чернігівщини.
Про це ЧЕline повідомили в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Результатом нетверезого водіння стала ДТП
Так, на автодорозі між с. Слабин і с. Козероги Чернігівського району близько 01 год. 10 хв. водій автомобіля «ВАЗ-2108» здійснив зіткнення з самохідним оприскувачем «Kuhn Parruda». Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Чернігівської обласної лікарні.
О 09 год. 15 хв. у с. Количівка Чернігівського району близько 18 червня водій автомобіля «ВАЗ-2107» не впорався з керуванням і здійснив зіткнення з примусовим засобом для зниження швидкості. Унаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після надання медичної допомоги відпущений додому.
Пора уже этот примусовий засіб убрать оттуда.