Суспільство
Атрошенко більше години не пускав підлеглих і журналістів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/36259275_799003416974197_7725471448998871040_n-e1529995319418.jpg)
Ранкова нарада в Чернігівській міській раді сьогодні, 26 червня, розпочалася із серйозною затримкою в часі. Понад годину керівники структурних підрозділів і журналісти чекали в коридорі, поки міський голова проведе в сесійній залі секретну нараду із заступниками та наближеними людьми.
Щоб до зали в цей час ніхто не заходив, біля дверей чатували працівники оргвідділу.
Окрім того, періодично з сесійної зали виходили роздратовані заступники мера і наказували людям, які чекали анонсованої на 08.30 наради, розмовляти пошепки, щоб не заважати проводити нараду.
Не ну так оно понятно кто девушку кормит, тот её и «танцует», на заказали Атрона на час приватный танец