Суспільство
Любов недовгою була: скандальна чернігівська конструкція опинилася на смітнику (Фотофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/20914242_1809295549082620_8908817471117047389_n-e1530972548606.jpg)
Архітектурну форму «Я люблю ЧЕ» встановили на Алеї Героїв у серпні минулого року. Її вигляд розкритикували чернігівці і вже наступного дня після встановлення була створена петиція «Знесення локації «Я люблю Че»».
У вересні 2017 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради оголосив, що долю конструкції вирішуватимуть чернігівці. А сьогодні «Я люблю ЧЕ» бачили біля смітнику на Алеї Героїв. Вочевидь, її доля вирішена.