У Чернігові орудували крадії телефонів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/201510071137071-e1533979099146.jpg)
Учора чернігівська поліція встановила особи чотирьох зловмисників, які поцупили три мобільні телефони та одну зовнішню батарею. Крадіжки були скоєні за різних умов, людьми різної статі та віку.
В одному з випадків мобільний телефон у чернігівця вкрав 31-річний виходець із Ріпкинського району. Сталося це в приміщенні одного з розважальних закладів обласного центру. У скоєному чоловік зізнався та добровільно видав китайський мобільний телефон свіжої моделі.
Про це ЧЕline повідомили у секторі комунікації поліції Чернігівської області.
Інший телефон поцупили у жінки, яка перебувала в приміщенні салону-перукарні в центрі Чернігова. За іронією долі, об’єкт злочинного посягання абсолютно ідентичний тому, що й у попередньому випадку,ось тільки поцупив його 50-річний чернігівець. Коли ж він зрозумів, що поліція його викрила, то віддав мобільний власниці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні затримали молодика, який розпивав алкоголь у громадському місці
Поліцейські також встановили, що 25-річна дівчина вкрала мобільний телефон іншої відомої дорогої марки у дівчинки 8-ми років. Підозрювана вже притягалася раніше до кримінальної відповідальності.
Ще один випадок стався в магазині, звідки 27-річна жінка таємно винесла Power Bank — зовнішній зарядний пристрій. Свою вину вона визнала повністю, як і її «колеги по нещастю».
Інформація про кожну подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За кожним з фактів поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення майна). Її максимальна санкція — до трьохроківпозбавлення волі.
Триває досудове розслідування.