Дитяча жорстокість: чернігівка через соцмережу звернулася до батьків
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/39942807_311058929662161_6534849786619625472_n-e1535112847106.jpg)
Чернігівка Світлана Шевченко опублікувала у Facebook пост-звернення до батьків. Жінка пише, що учора, 23 серпня, по вул. Красносільського, поблизу будинку № 83, сусіди стали свідками того, як група дітей віком від 5 до 11 років оточила її доньку і почала знущатися з неї: плюватися, ображати, застосовувати стусани.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Малоштан: підліткову жорстокість лікуватимуть мистецтвом
За словами доньки авторки посту, вона не привітала з днем народження одну з дівчат, через що все і почалося.
«Дорогі, шановні батьки, це ж якщо діти (6-11 років) починають себе так поводити, то що далі очікувати? Результат: стрес у дитини, не хоче гуляти у дворі.
Хочу цю історію донести до батьків, які впізнали у цьому випадку своїх дітей, що наступного разу це закінчиться заявою у поліцію!» — написала Світлана Шевченко.