Суспільство
Можновладці передали Чернігівобленерго нову техніку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/13714326_642571542574029_824369218_n-1-e1468569344297.jpg)
На святкове вручення спецтехніки ПАТ «Чернігівобленерго» на Красну площу завітали народний депутат України Валерій Давиденко, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та заступник голови облради Валентин Мельничук.
З урочистою промовою до присутніх звернувся один із спонсорів нардеп Валерій Давиденко.
Він привітав енергетиків з придбанням нової техніки та побажав їм стабільності та благополуччя.
— Віри всім у наші сили та сильну державу, — сказав він.
Пряма трансляція на каналі ЧEline в YouTube — див. тут.
Може я чогось не розумію в цій країні, тільки з якого раптом дива дарують недешеву автотехніку приватній фірмі??? Можливо, щоб списали борги за електроенергію деяким фірмам деяких депутатів?