Бобровицьке районне управління Держпродспоживслужби переїхало до нового приміщення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48419649_586008375175654_3001422360189337600_n-e1545831778302.png)
Відтепер установу можна відвідати за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 4К.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова школа і садок у мікрорайоні Бобровиця: коли мрії втіляться в реальність
Після реорганізації Держпродспоживслужби Чернігівської області чимало приміщень не використовували з різних причин, – розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен. Він приїхав особисто перевірити, як зроблений ремонт і в яких умовах працюватимуть його підлеглі.
«Це приміщення було в занедбаному стані. Ми провели ремонт і тепер це комфортні робочі місця для молодої і цілеспрямованої команди фахівців Бобровицького районного управління. Хочу зазначити, що робота з технічного оснащення і модернізації Держпродспоживслужби Чернігівської області проводиться планово та поступово. Наступного року планується ремонт інших приміщень», – зазначив Юрій Павлішен.
За останній місяць це вже друге «новосілля» працівників структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівської області – нещодавно до відремонтованого приміщення переїхали колеги з м. Носівки.