Суспільство
Ще один райцентр на Чернігівщині обзавівся ковзанкою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/49767956_305737930070410_5711870427060502528_n-e1547019011583.jpg)
Для жителів Городнянської об’єднаної територіальної громади на міському стадіоні залили льодовий каток. Про це повідомляє відділ культури Городнянської ОТГ на своїй сторінці у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Носівці запрацювала ковзанка
«Якщо вам подобається активний і веселий відпочинок, то неодмінно варто відвідати ковзанку Приходьте родинами та з друзями, щоб гарно та весело провести час! Також оголошуємо благодійну акцію «Подаруй ковзани». Не всі мають змогу купити собі ковзани, а в когось є зайві або замалі. Тож приносьте, будемо добрішими одне до одного», – йдеться в дописі.