Чи буде карантин у вишах Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/photo_844_large_4796-e1547125032825.jpeg)
У вищих навчальних закладах області наразі вводити карантин не планують. Більшість студентів зараз на канікулах, розповіла журналістам ЧЕline заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Соронович.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ситуація в школах Чернігівщини: де гуляють на карантині
«Сесії ще тривають у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Чернігівському національному технологічному університеті, завтра закінчиться сесія в Ніжинському коледжі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, а також сесія тільки розпочинається в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Поки що ніякого карантину немає», – зазначила Олена Соронович.