Суспільство
На перехресті вулиць Полуботка та П’ятницької стався прорив водопроводу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/50337159_2399162156825220_8324941187215523840_n-e1547898537148.jpg)
У зв’язку з поривом водопроводу на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та П’ятницької, можливе перекриття водопостачання житлових будинків по вулиці Гетьмана Полуботка від вулиці П’ятницької до вулиці Мстиславської.
Про це йдеться у спільноті КП «Чернігівводоканал«.
«Рекомендуємо створити запас питної води. Можлива поява осаду у воді. Після локалізації місця пориву буде надано більш детальну інформацію. Телефон аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал 0800505051″, — йдеться у повідомленні.